• 66132729 – 021
  • ۰۹۱۲۹۲۷۳۱۲۴
  • info@foladcenter.com
  • تامین و تجهیز لوله واتصالات فولادسنتر

  بایگانی برای اسفند ۱۳۹۸

  لوله گازی

  لوله گازی

  لوله گازی

  لوله گازی سپاهان

  قیمت لوله گاز را می توان از بازرگانی فولاد سنتر داشته باشید. یکی دیگر از انواع پرکاربرد لوله گاز ، لوله های گاز سپاهان برای مصارف خانگی تحت استاندارد بین المللی API 5L و ملی ISIRI 3574 با برند ثبت شده مانیس گاز ، جایگزین لوله های بدون درز یا مانیسمان در لوله کشی های گاز توکار ساختمان شده است.

  گروه صنعتی سپاهان با صدور محصولات متنوع در سطح استانداردهای جهان و قیمت های رقابتی توانسته است در کشورهای افریقایی ، اروپایی و بویژه منطقه خاورمیانه جایگاه و اعتبار تجاری خاصی به دست اورده

  سایز و اندازه های لوله گاز سپاهان از ۱/۲ اینچ تا ۶ اینچ متغیر می باشد .

  فروش انواع لوله گازی، فروش لوله گازی،قیمت لوله گازی، جهت قیمت لوله گازی در سایزهای مختلف با ما تماس حاصل فرمایید.

  بیشتر بدانید
  لوله جدارچاه

  لوله جدارچاه

  لوله جدار چاه

  تقریباً ۹۷ درصد از آب شیرین موجود در جهان زیرزمینی است و چاه ها آب زیرزمینی را برای نیازهای فردی خانگی، جوامع، شهرها، صنعت، آبیاری محصولات و کشاورزی فراهم می کنند که لوله جدار چاه برخی از چاه ها از آب گرم یا منابع زمین گرمایی بهره می برند. در سایر موارد، از لوله جدار چاه آب های زیرزمینی صرفاً برای قابلیت خنک کنندگی آن استفاده می شود و برخی از چاه‌ها صرفاً برای بررسی کیفیت یا کمیت آب حفر می‌شوند. این لوله جدار چاه، در چاه‌ های نظارتی یا چاه‌های مشاهده‌ای کاربرد دارد و صرف نظر از هدف آن، چاه به عنوان یک سوراخ مصنوعی در سطح زمین که برای دسترسی به مایع ایجاد می شود، تعریف می شود. لوله جدار چاه، معمولاً قطر کمی دارد، معمولاً کمتر از ۳ متر (۱۰ فوت) و معمولاً در سانتی متر (اینچ) اندازه گیری می شود و لوله جدار چاه، ممکن است برای جستجوی آب، نفت یا گاز طبیعی ساخته شوند.

  کاربرد لوله جدارچاه

  لوله جدار چاه یک پوشش بالایی یک چاه است و عملکرد آن جلوگیری از ورود حشرات، حیوانات کوچک، خاک و زباله به چاه و آلودگی است که این درپوش معمولاً دارای یک بخش دسترسی است که امکان اندازه‌ گیری دوره‌ ای سطح آب را فراهم می‌کند، و ممکن است دارای یک لوله جدار چاه غربال شده باشد تا فشار هوا با افزایش و کاهش سطح آب در چاه یکسان شود. لوله جدار چاه دارای چندین عملکرد مهم است و این مجرای است که برای باز نگه داشتن لوله جدار چاه، در سازند های زمین شناسی نرم یا غیر تحکیم استفاده می شود و معمولاً لوله جدار چاه، به عنوان چارچوب مورد نیاز برای پشتیبانی از هر مکانیزم پمپاژ عمل می کند.

  در ساختار لوله جدار چاه بخشی جدایی ناپذیر از آب بندی پوشش است که برای جلوگیری از ورود آب های سطحی و آب های زیرزمینی کم عمق به چاه و تخریب آب های عمیق تر ساخته شده است که برای جلوگیری از جاری شدن سطحی به داخل چاه، از لوله جدار چاه استفاده زیادی می شود. لوله جدار چاه معمولاً ۳۰ سانتی متر (۱ فوت) یا بیشتر از سطح زمین گسترش می یابد و در سازند های مستعد ریزش، مانند ماسه ها و شن، پوشش ممکن است تمام عمق چاه را گسترش دهد که در جایی که چاه در سازند های سخت مانند شیل یا بازالت ساخته شده است، تنها قسمت بالایی چاه ممکن است محفظه شود و حتی در شرایط ایده آل، یک لوله جدار چاه ۵٫۵ متری (۱۸ فوتی) به طور کلی حداقل در نظر گرفته می شود.

  ویژگی های لوله جدار چاه

  لوله جدار چاه مقرون به صرفه و محدود به سطح نزدیک هستند، که ممکن است برای تامین مقدار کافی آب با کیفیت مناسب کافی نباشد و یک لوله جدار چاه، معمولاً از نقطه فولادی متصل به قسمتی از لوله سوراخ دار یا صفحه سفت و بخش هایی از لوله جامد تشکیل شده است. سازنده چاه پس از حفر یا ایجاد یک سوراخ بزرگ برای قرار دادن لوله جدار چاه ، مجموعه را به داخل زمین می راند تا زمانی که صفحه یا سوراخ‌ها به داخل آن نفوذ کنند و سپس لوله جدار چاه را قرار می دهد و اکثر چاه ها با تجهیزات حفاری چاه ساخته می شوند با دو نوع اصلی ماشین های حفاری عبارتند از ابزار کابلی و مته چرخشی می باشد. لوله جدار چاه که یکی از قدیمی ترین روش های کنترل است، لوله گذاری با سری شکاف هایی است که از دیواره لوله ای در جهت محوری بریده می شوند.

  لوله جدار چاه شیاردار

  در ساختار لوله جدار چاه شیاردار، عرض شکاف ها برای ایجاد پل بین ذره ای در بین شکاف ها طراحی شده است و این کم هزینه ترین راه برای ساخت صفحه نمایش مستقل است و بسیار ساده است و سطح جریان به طور متوسط حدود ۳٪ است، اما می تواند تا ۶٪ از کل مساحت لوله برسد که با این حال، مناطق جریان بیش از ۶٪ برای مقاومت کششی لوله جدار چاه مضر خواهند بود. دو نوع شیار در لوله جدار چاه وجود دارد که شیارهای مستقیم و کیستون هستند و در لوله جدار چاه شیارهای کیستون به دلیل قابلیت خود فلاش کردن، انتخاب بهتری نسبت به شیارهای مستقیم هستند. با این حال، شیارهای کیستون معمولاً گرانتر از شیارهای مستقیم هستند و به طور کلی، شکاف ها ۱٫۵ تا ۲٫۵ اینچ طول دارند و عرض آن از ۰٫۰۱۲ تا ۰٫۲۵۰ اینچ متغیر است. لوله جدار چاه شیاردار در واقع یک لوله سوراخ دار است که یک روکش سیمی پیچیده شده در اطراف آن جوش داده شده است و سیم‌ هایی که دور دنده ‌های عمودی پیچیده شده‌ اند به شکل کیستون هستند، که برای کاهش احتمال اتصال بخش ها به صفحه نمایش طراحی شده‌اند، زیرا عملکرد خود تمیز شوندگی دارد.

  ویژگی های لوله جدار چاه شیار دار

  لوله جدار چاه شیار دار در اندازه ها و الگوها و اشکال متنوع است و هزینه کمتر نسبت به صفحات سیمی پیچیده شده، در برخی شرایط از لوله جدار چاه شیار دار اکنون برای عملکرد مشابه صفحه های کنترل شنی استفاده می شود. همچنین نصب ساده به دلیل عدم اضافه شدن صفحه بیرونی و خطر پایین سقوط و تغییر شکل است که لوله جدار چاه شیار دار شن و ماسه را بهتر کنترل می کنند که برای چاهی با قطر ماسه بیش از ۰٫۳ میلی متر مناسب است. همچنین شکاف لوله جدار چاه، می تواند طولی و عمودی باشد و مقطع شکاف می تواند از انواع موازی و ذوزنقه ای باشد که باعث ایجاد فضای باز گسترده می شود و به شکلی آسان برای کار و با قطر داخلی بزرگتر متصل می شود. لوله جدار چاه شیار دار ایده آل برای کنترل شن و ماسه برای مخازن ریز و رس کم است و انتخاب عالی کنترل شن و ماسه برای مخازن نفت سنگین و قیر است. طیف وسیعی از لوله جدار چاه ، این امکان وجود دارد که تمام راه حل های حمل و نقل و ذخیره سازی خود را برای لوله ها و لوله های با قطر کوچک بهبود بخشید.

  لوله جدار چاه سوراخ دار

  لوله جدار چاه سوراخ دار در مقایسه با یک لوله جدار چاه شکافدار، سطح جریان بیشتری دارد و استحکام خوبی و منطقه باز کردن شکاف دقیق را فراهم می کند و سه نوع اصلی صفحه لوله جدار چاه وجود دارد که در زیر ذکر شده است. صفحه نمایش های مبتنی بر میله، لغزش مبتنی بر لوله و صفحات ساخت مستقیم مبتنی بر لوله است. بخش حیاتی داشتن کنترل موفقیت آمیز لوله جدار چاه ، داشتن سازندهای مرتب شده است و تشکیل طبقه بندی شده موثر نخواهد بود زیرا ذرات ریز از صفحه عبور می کنند، در حالی که ذرات بزرگ مسدود می شوند که ذرات ریز در سوراخ لوله جدار چاه همراه با سیال تولید می ‌شوند و به تجهیزات سطحی و چاه آسیب می‌رسانند.

  لوله جدار چاه شیار دار برای چاه های نفت و گاز استفاده می شود و این لوله‌های روکش فولادی برای تجهیز و نصب تونل‌های محفظه‌ای اعمال می ‌شوند، جایی که نشان می ‌دهند سایر تاسیسات یا موانع بدون حفاری باز عبور می‌کنند. لوله جدار چاه فولادی دارای دیواره صاف و حداقل استحکام تسلیم ۳۵۰۰۰ psi هستند و رنگ ضد خوردگی مبتنی بر آب بر روی سطح لوله بیرونی اعمال می شود تا در هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی در برابر خوردگی جوی محافظت شود.

  بیشتر بدانید

  لوله درزدار

  فروش انوع لوله های درزدار در سایزها و رده های مختلف موجود می باشد بازرگانی فولادسنتر با توجه به سابقه درخشان خود طی سالهای اخیر در زمینه تامین و تجهیز لوله واتصالات درزدار،  لوله واتصالات مانیسمان، لوله واتصالات گالوانیزه، آماده خدمات به مشتریان محترم می باشد.

  جهت قیمت روز لوله واتصالات درزدار با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

   

   

  بیشتر بدانید
  لوله مانیسمان

  لوله مانیسمان

  لوله مانیسمان

  لوله های یکپارچه از فولاد جامد که به صورت ورق یا میله تشکیل شده است تشکیل می شوند و به شکل گرد جامد معروف به “تخته” شکل می گیرند که سپس گرم می شوند و بر روی شکلی مانند میله سوراخ شده گرم می شوند تا لوله مانیسمان یا پوسته توخالی ایجاد کنند. این نوع لوله ها به دلیل توانایی مقاومت در برابر فشار در مقایسه با سایر روشهای فرآیند تولید لوله مانیسمان و همچنین سریع و مقرون به صرفه شناخته شده اند. لوله های یکپارچه به طور کلی در خطوط گاز و همچنین لوله هایی که دارای مایعات هستند استفاده می شود. از آنجا که لوله مانیسمان بدون درز قادر به تحمل فشارهای زیاد هستند ، لوله مانیسمان همچنین در برنامه های فشار قوی از جمله پالایشگاه ها ، سیلندرهای هیدرولیک ، صنایع هیدروکربن و در زیرساخت های نفت و گاز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

  لوله مانیسمان در مقایسه با انواع دیگر لوله کشی ، لوله های بدون درز به هیچ جوشکاری یا اتصالی احتیاج ندارند و به سادگی توسط سطوح گرد جامد تشکیل می شوند که به استحکام و سایر خصوصیات آن از جمله مقاومت در برابر خوردگی می افزاید. مطابق گفته ASME ، لوله مانیسمان همچنین در مقاومت در برابر فشار مکانیکی مؤثرتر بوده و فشار عملیاتی بالاتری نسبت به لوله های جوش داده شده دارند که به عنوان لوله های بدون درز شناخته می شوند. به طور کلی ، کاربرد لوله مانیسمان بدون درز به ضخامت دیواره لوله مانیسمان بستگی دارد. برای تولید لوله هایی با دیواره های ضخیم تر نیاز به درجه حرارت بالاتر است که باعث کاهش مقاومت لوله مانیسمان در برابر تغییر شکل و در نتیجه انحراف بزرگتر می شود.

   

  لوله مانیسمان

  لوله مانیسمان

  نکات مهم لوله مانیسمان

  لوله مانیسمان فولادی ضد زنگ، در کاربردهای مختلفی استفاده می شوند از کاربردهایی برای انرژی خورشیدی گرفته تا خطوط هیدرولیک، لوله مانیسمان جزء حیاتی بسیاری از محصولات است و در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است درباره لوله های فولادی بدون درز ندانید. اولین نکته چگونگی ساخت لوله مانیسمان است که یکی از راه های تولید لوله مانیسمان از طریق اکستروژن است که اکستروژن فرآیندی است که در آن فلز یا مواد دیگر از طریق قالب برای ایجاد اشکال دلخواه عبور می‌کنند و این فرآیند با یک قطعه فولاد مطبوع از یک درجه انتخاب شده آغاز می شود که لوله مانیسمان از یک بیلت اکسترود می شوند، سپس با استفاده از یک قالب دوباره کشیده می شوند. سپس لوله مانیسمان در یک کوره خلاء تحت عملیات حرارتی قرار می گیرد و تا زمانی که به اندازه ایده آل کاهش یابد، کار، تمیز و دوباره کار می شود و لوله را می توان آنقدر باریک کرد  که قطر داخلی آن به اندازه یک تار موی انسان باشد.

  نکته دیگر، تفاوت بین لوله جوش داده شده، جوش داده شده و کشیده شده و لوله مانیسمان است که انتخاب لوله های جوش داده شده، جوش داده شده و کشیده یا لوله مانیسمان برای یک برنامه فرآیند پیچیده ای است زیرا لوله مانیسمان  مقاومت در برابر خوردگی را افزایش می دهد زیرا ۱۰۰٪ بدون درز و بدون هیچ گونه جوش طولی یا مداری است و جوش های طولی فرصتی برای نقص است که در کاربردهای حیاتی قابل تحمل نیست. برای تولید یک  لوله جوش داده شده نوار مسطح رول شده و با درز طولی به هم متصل می شود و این فرآیند را می توان با همترازی لیزری یا جوشکاری تیگ انجام داد که ناحیه جوش از نظر ابعادی با نوار ناسازگار است و باعث ایجاد مناطقی با تمرکز تنش می شود، به ویژه برای لوله هایی که تحت فشار داخلی بالایی قرار دارند.

  علاوه بر این، این شکاف‌ها که در دو طرف درز جوش وجود دارند، فرصت‌ هایی برای خوردگی ایجاد می‌کنند و آلودگی متالورژیکی در طول عملیات حرارتی می‌تواند منجر به خوردگی شود، زیرا پسماندها به دام می‌افتند و این شکاف ها می توانند باعث ایجاد ترک هایی شوند که می توانند منتشر شوند و باعث پارگی لوله جوش شوند. برخی از سازندگان برای به حداقل رساندن تغییرات ابعادی و یکپارچه سازی درز جوش از جمله رول، سینک یا شناور و پلاگین از روش های مختلفی استفاده می کنند. این محصولات با نام های زیادی از جمله، جوش داده شده و کشیده شده شناخته می شوند، لوله مانیسمان و درز یکپارچه دارد که کشیدن مجدد لوله های جوش داده شده با قالب و پلاگین و در ادامه آنیل کردن به همگن شدن جوش کمک می کند و برای همگن شدن کامل جوش، این عملیات باید چندین بار تکرار شود و هزینه کلی افزایش یابد که در مقایسه، لوله مانیسمان دارای جوش صفر است.

  کاربرد های لوله مانیسمان

  لوله مانیسمان کاربرد های بی شماری دارد که از آن جمله می توان به فراهم کردن دسترسی به آب آشامیدنی پاک برای خانوارهای بی شماری در مکان های مختلف اشاره کرد زیرا لوله مانیسمان یکی از مهمترین قطعات خطوط حیات جامعه مدرن به عنوان خط لوله برای حامل های انرژی هستند و به عنوان عناصر منتقل کننده عمدتا سیالات براق و شیک در پل ها، ساختمان ها، سالن ها، استادیوم ها و دکل های دریایی و غیره خدمت می کنند که سیستم های تامین انرژی فردا را به عنوان لوله های حرارتی منطقه ای یا لوله مانیسمان ساختاری برای برج های باد تسهیل می کنند زیرا همان طور که می دانید لوله مانیسمان ما نیز در بسیاری از برنامه‌های زیرساختی حیاتی در سراسر کشور استفاده می‌شوند و بیش از ۱۰۰ سال تجربه در تولید لوله مانیسمان  و همچنین توسعه مداوم بیشتر فناوری های تولید و محصولات ما به مشتریان ما این اطمینان را می دهد که لوله مانیسمان فولادی ما مطابق با سخت ترین الزامات و مشخصات در مورد کیفیت و ایمنی است و ادامه خواهد داد.

  در واقع لوله مانیسمان فولادی ضد زنگ بدون درز خطر نا خالصی ها را کاهش می دهد و مقاومت در برابر خوردگی را افزایش می دهد و هزینه های نصب را در بسیاری از کاربردها کم می کند و لوله مانیسمان را به یک انتخاب ترجیحی برای محیط های شدید تبدیل می کند که در صنعت نفت و گاز، لوله مانیسمان عمدتا برای خطوط کنترل، تزریق مواد شیمیایی و شیرهای ایمنی زیر دریا استفاده می شود و صنعت فرآیندهای شیمیایی و ابزار دقیق نیز کاربردهای محبوبی برای لوله مانیسمان دارد، از جمله: بسته‌های ردیابی بخار و گرما، اندازه‌گیری و سنجش جریان و انتقال سیال و گاز که لوله با قطر کوچک یک انتخاب قابل اعتماد برای دستگاه کروماتوگرافی گازی و کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا است، زیرا تولید کنندگان اکنون به نمونه های کوچکتر برای پردازش با سرعت بالاتر نیاز دارند و لوله مانیسمان فولاد ضد زنگ بسیار باریک، برای لوله کشی بسیاری از این سیستم های با دقت بالا استفاده می شود.

  البته کاربردهای جدیدتر برای لوله مانیسمان شامل انتقال گاز طبیعی فشرده برای سوخت گیری خودرو و انتقال هیدروژن برای کاربردهای جابجایی مواد است و در این برنامه ها، بدون درز باعث صرفه جویی در زمان و کار می شود زیرا اتصالات متعدد مورد نیاز نیست که این لوله مانیسمان همچنین در صنایع دیگری مانند هوافضا و دفاع، انرژی جایگزین، کشتی سازی و مراقبت های بهداشتی استفاده می شود.

  اشکال مختلف لوله مانیسمان

  تنوع اشکال لوله مانیسمان به شکلی است که طولانی ترین سیم پیچ بدون درز در جهان می تواند ۶۹۲۶ فوت کشیده شود و این ارتفاع تقریباً ۵٫۵ برابر ارتفاع  بسیاری از ساختمان ها است زیرا لوله مانیسمان در تعدادی از آلیاژهای با کارایی بالا و مقاوم در برابر خوردگی و اندازه های ایده آل برای کاربردهای با خلوص فوق العاده بالا، نظامی، هواپیما، نیمه هادی، پزشکی و ابزار دقیق عمومی موجود است و بسته به نیاز و کاربرد شما به صورت کویل یا مستقیم موجود دارد که از سال ها قبل پیشگام در تولید لوله مانیسمان و لوله های فولادی ضد زنگ بدون درز و آلیاژ نیکل است. شرکت ما با سال ها تجربه که قدمت آن به عمومی شدن مصرف لوله مانیسمان ضد زنگ می‌رسد، یکی از بزرگترین سبد محصولات در این بخش را دارد و با کارخانه ها و دفاتر فروش در سراسر کشور، ما فرآیندهای تولید و فروش خود را در سطح بین المللی با بالاترین استانداردهای کیفیت و خدمات مرتبط می کنیم.

  ما با شبکه ای بین المللی از کارخانه ها و دفاتر، در بازارهای خود و یک شریک تجاری دائما قابل اعتماد هستیم که از پاسخ های سریع و مشتری مدار به نیازهای بازار در حال تغییر اطمینان می دهیم و مشتریان لوله مانیسمان ما از یکی از جامع ترین محصولات در تجارت ما سود می برند که از لوله های ابزار دقیق کوچک گرفته تا لوله های بزرگ با قطرهای خارجی از ۶ تا ۲۸۰ میلی متر و با ضخامت دیواره از ۰٫۵ تا ۵۰ میلی متر، در مواد لوله مانیسمان استاندارد ضد زنگ، از طریق فولادهای دوبلکس و فوق دوبلکس و تا بالاترین آلیاژهای مبتنی بر نیکل که مقاومت در برابر خوردگی عالی، مقاومت حرارتی بهبود یافته و یا قابلیت‌های دمای بالا در ترکیب با خواص استحکام بالا را ارائه می ‌دهند. زیرا برنامه‌های تولید بهینه لوله مانیسمان ، موجودی های برنامه ‌ریزی شده دقیق و شبکه فروش لوله مانیسمان، ما را قادر می‌سازد تا به نیازها و خواسته‌های مشتریان انعطاف‌پذیر واکنش نشان دهیم و تیم کارشناسان مجرب ما خوشحال است که مشاوره فنی جامعی را از مرحله برنامه ریزی تا محل ساخت و ساز ارائه می دهد، جایی که تماس شخصی با مشتریان ما بسیار قدردانی می شود.

   

  قیمت لوله مانیسمان سپاهان

   

   

  بیشتر بدانید

  کارشناس 09129273124