لوله سیلندری

لوله های سیلندری یکی از پرطرفدارترین لوله های به کار رفته در صنعت است که به خوبی می‌تواند نیازهای صنعتی را پاسخگو باشد. لوله سیلندری به لوله بدون درز معروف است و ساختار آن به شکلی است که می توان به راحتی از روی شکل ظاهری لوله سیلندری را از سایر لوله های موجود در بازار تشخیص داد. بیشترین تفاوتی که لوله سیلندری در مقایسه با سایر لوله ها دارد صیقلی و صاف بودن سطح داخل لوله است که این ویژگی را به وجود می‌آورد که مایعات به خوبی و با فشار یکسان در درون لوله جریان پیدا کرده و از این نظر لوله نیز طول عمر بیشتری را پذیرا می باشد. لوله سیلندری یکپارچه و بدون درز از جنس فولاد است که به خوبی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته و انواع لوله سیلندری نیز در خانواده خود جای داده است. لوله سیلندری فلنج دار و لوله سیلندری روکش دار از پرکاربردترین لوله های سیلندری موجود در بازار هستند که به خوبی توانسته اند نیازهای حمل و نقل گازی و مایعات را برآورده سازند.

لوله های سیلندری را در ابعاد و سایزهای مختلفی تولید کرده و عمدتاً این لوله‌ ها را برای انتقال مایعات و گازها علی خصوص در صنایع پتروشیمی و نفت و گاز به کار می برند. اما برخی از این لوله ها را نیز می توان در صنایع مختلفی مانند تولید جک های هیدرولیکی و همچنین قسمت های مختلف هواپیما نیز مشاهده کرد. علت استفاده از این لوله ها در این صنایع، کیفیت بالا و منحصر به فرد آن در تولید است که باعث شده خود را در انواع صنعت های مختلف جای داده و به خوبی پاسخگوی نیاز افراد باشد. لوله سیلندری یک لوله یکپارچه است که با بهترین مواد اولیه و آلیاژهای منحصر به‌ فرد فولاد ساخته شده است.

فروشگاه فولاد سنتر با چندین سال سابقه و تجربه در زمینه فروش انواع لوله های فولادی به فروش لوله های سیلندری نیز می‌پردازد. شما می توانید انواع لوله سیلندری را از جمله لوله سیلندری فلنج دار و لوله صندلی روکش دار را از فروشگاه فولاد سنتر با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت خریداری نمایید. فروشگاه فولاد سنتر می تواند انواع لوله های سیلندری را در ابعاد و اندازه های مختلف در اختیار شما عزیزان قرار داده و نیاز شما را بابت خرید این لوله های پرطرفدار برطرف نماید. می توانید جهت خرید و اطلاع از قیمت لوله های سیلندری و سایر انواع لوله های فولادی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.